Bachelor Inxhinieri Matematike dhe Informatike

Orari i Provimeve Bachelor Inxhinieri Matematike Informatike


 

VITI

KLASA

LENDA

PEDAGOGU

NUMRI

DATA

ORA

SALLA

1

A+Perserites

Algjeber I

petraq.petro@fshn.edu.al

18

21 tetor

18.00-20.00

321A

1

A+Perserites

Algjeber II

rigena.sema@fshn.edu.al

14

21 tetor

13.00-15.00

114A

1

A+Perserites

Analize Matematike I

kristaq.gjino@fshn.edu.al

37

22 tetor

10.30-12.30

243A

1

A+Perserites

Analize Matematike II

kristaq.gjino@fshn.edu.al

57

21 tetor

8.00-10.00

Salla M

1

A+Perserites

Fizike

teodor.kota@fshn.edu.al

46

23 tetor

8.00-10.00

Salla M

1

A+Perserites

Gjeometri

kujtim.dule@fshn.edu.al

16

23 tetor

18.00-20.00

321A

1

A+Perserites

Informatike I

odeta.kromici@fshn.edu.al

32

23 tetor

10.30-12.30

301B

1

A+Perserites

Kulture ekonomike dhe gjuhesore I

esmeralda.sherko@fshn.edu.al

8

22 tetor

8.00-10.00

219A

1

A+Perserites

Matematike I

petraq.petro@fshn.edu.al

21

22 tetor

13.00-15.00

101B

1

A+Perserites

Matematike II

kristaq.gjino@fshn.edu.al

35

21 tetor

10.30-12.30

243A

1

A+Perserites

Statistike dhe informatike

edmira.Ozuni@fshn.edu.al

6

23 tetor

13.00-15.00

219A

1

A+Perserites

Statistike dhe informatike

eglantina.xhaja@fshn.edu.al

1

21 tetor

15.30-17.30

221A

2

A+Perserites

Plotesime ne matematike

rigena.sema@fshn.edu.al

16

23 tetor

10.30-12.30

401B

2

A+Perserites

Matematike III

ilir.vardhami@fshn.edu.al

20

21 tetor

13.00-15.00

321A

2

A+Perserites

Kulture ekonomike dhe gjuhesore II

etleva.babameto@fshn.edu.al

1

22 tetor

10.30-12.30

219A

2

A+Perserites

Informatike II

Mentor.Shevroja@fshn.edu.al

1

21 tetor

10.30-12.30

110C

2

A+Perserites

Grafe dhe Algoritmike

fatmir.hoxha@fshn.edu.al

21

22 tetor

15.30-17.30

243A

2

A+Perserites

Grafe dhe Algoritmike numerike

fatmir.hoxha@fshn.edu.al

19

21 tetor

15.30-17.30

201C

2

A+Perserites

Hyrje ne Probabilitet

llukan.puka@fshn.edu.al

16

22 tetor

18.00-20.00

321A

2

A+Perserites

Hyrje ne Statistike

llukan.puka@fshn.edu.al

21

23 tetor

13.00-15.00

101B

2

A+Perserites

Analize Matematike III

ilir.vardhami@fshn.edu.al

55

22 tetor

8.00-10.00

Salla M

3

A+Perserites

Analize num matric dhe Optimizim

eva.jani@fshn.edu.al

6

23 tetor

8.00-10.00

219A

3

A+Perserites

Ekuacione diferenciale dhe analize per zbatime

elisabeta.koci@fshn.edu.al

12

23 tetor

10.30-12.30

114A

3

A+Perserites

Informatike III

odeta.kromici@fshn.edu.al

6

22 tetor

8.00-10.00

221A

3

A+Perserites

Metoda te analizes numerike

eglantina.xhaja@fshn.edu.al

5

21 tetor

10.30-12.30

119A

3

A+Perserites

Njohje me profesionin

llukan.puka@fshn.edu.al

6

21 tetor

13.00-15.00

221A

3

A+Perserites

Probabilitet

eralda.dhamo@fshn.edu.al

7

21 tetor

8.00-10.00

210C

3

A+Perserites

Procese rasti dhe analize te dhenash

eralda.dhamo@fshn.edu.al

20

23 tetor

15.30-17.30

201C

Comments