Biologji Parta-Time

Biologji Part-Time


 

VITI

KLASA

LENDA

PEDAGOGU

NUMRI

DATA

ORA

SALLA

1

A+Perserites

Biologji qelizore

tefta.rexha@fshn.edu.al

4

21 tetor

13.00-15.00

219A

1

A+Perserites

Biostatistike

mynyr.koni@fshn.edu.al

10

21 tetor

8.00-10.00

119A

1

A+Perserites

Botanike e Pergjithshme

aleko.miho@fshn.edu.al

26

23 tetor

13.00-15.00

Salla BT

1

A+Perserites

Histologji

mirela.lika@fshn.edu.al

13

21 tetor

10.30-12.30

304C

1

A+Perserites

Kimi e pergjithshme dhe inorganike

eduard.andoni@fshn.edu.al

3

23 tetor

10.30-12.30

119A

1

A+Perserites

Kulture Gjuhe

adelina.cerpja@fshn.edu.al

1

22 tetor

10.30-12.30

219A

1

A+Perserites

Zoologji Invertebrore

anila.paparisto@fshn.edu.al

4

23 tetor

8.00-10.00

Salla F

1

A+Perserites

Zoologji invertebrore

sajmir.beqiraj@fshn.edu.al

5

21 tetor

18.00-20.00

114A

2

A+Perserites

Matematike

kujtim.dule@fshn.edu.al

2

21 tetor

8.00-10.00

214A

2

A+Perserites

Kimi organike

dritan.topi@fshn.edu.al

5

22 tetor

18.00-20.00

119A

2

A+Perserites

Informatike

orion.lici@fshn.edu.al

1

22 tetor

10.30-12.30

219A

2

A+Perserites

Kimi analitike

daut.vezi@fshn.edu.al

4

21 tetor

10.30-12.30

114A

2

A+Perserites

Elemente te gjeografise

skender.sala@fshn.edu.al

1

21 tetor

13.00-15.00

119A

2

A+Perserites

Fizike

polikron.dhoqina@fshn.edu.al

6

21 tetor

15.30-17.30

Salla F

2

A+Perserites

Biologji zhvillimi

tefta.rexha@fshn.edu.al

7

22 tetor

13.00-15.00

119A

2

A+Perserites

Biogjeografi

petrit.hoda@fshn.edu.al

4

22 tetor

8.00-10.00

114A

2

A+Perserites

Biokimi

artan.trebicka@fshn.edu.al

14

23 tetor

8.00-10.00

304C

3

A+Perserites

Anatomi e njeriut

fundime.osmani@fshn.edu.al

10

22 tetor

8.00-10.00

314A

3

A+Perserites

Antropologji

ani.bajrami@fshn.edu.al

3

23 tetor

10.30-12.30

202C

3

A+Perserites

Imunologji

mirela.lika@fshn.edu.al

2

22 tetor

13.00-15.00

219A

3

A+Perserites

Fiziologji shtazore

valbona.aliko@fshn.edu.al

2

23 tetor

13.00-15.00

214A

3

A+Perserites

Gjenetike

imikerezi@fshn.edu.al

9

22 tetor

10.30-12.30

321A

3

A+Perserites

Zoologji vertebrore

ferdinand.bego@fshn.edu.al

21

21 tetor

13.00-15.00

401B

3

A+Perserites

Sistematike e bimeve

murat.xhulaj@fshn.edu.al

6

23 tetor

15.30-17.30

219A

4

A+Perserites

Teori evolucioni

zyri.bajrami@fshn.edu.al

1

21 tetor

10.30-12.30

314A

4

A+Perserites

Mikrobiologji

etleva.hamzaraj@fshn.edu.al

6

23 tetor

18.00-20.00

201C

4

A+Perserites

Hidrobiologji

sajmir.beqiraj@fshn.edu.al

1

22 tetor

8.00-10.00

314A

4

A+Perserites

Bazat e ekologjise

mihallaq.qirjo@fshn.edu.al

7

22 tetor

15.30-17.30

110C

4

A+Perserites

Bioteknologji

anila.mitre@fshn.edu.al

2

23 tetor

8.00-10.00

221A

4

A+Perserites

Fiziologji bimore

lulezim.shuka@fshn.edu.al

5

21 tetor

8.00-10.00

119A

5

A+Perserites

Provim Diplome

tefta.rexha@fshn.edu.al

10

23 tetor

10.30-12.30

321A

1

A+Perserites

Biofizike

emil.xhuvani@fshn.edu.al

1

22 tetor

13.00-15.00

119A

   
Comments