Orari i provimeve

Bachelor në "Biologji"

            

VITI

KLASA

LENDA

PEDAGOGU

NUMRI

DATA

ORA

SALLA

1

A+Perserites

Biologji qelizore

tefta.rexha@fshn.edu.al

29

22 tetor

10.30-12.30

Salla BT

1

A+Perserites

Biostatistike

mynyr.koni@fshn.edu.al

6

21 tetor

10.30-12.30

314A

1

A+Perserites

Botanike e pergjithshme

aleko.miho@fshn.edu.al

22

23 tetor

10.30-12.30

401B

1

A+Perserites

Fizike

Odeta.Koja@fshn.edu.al

13

21 tetor

15.30-17.30

314A

1

A+Perserites

Gjuhe Angleze

lediana.beshaj@fshn.edu.al

2

22 tetor

8.00-10.00

202C

1

A+Perserites

Histologji

mirela.lika@fshn.edu.al

21

23 tetor

13.00-15.00

401B

1

A+Perserites

Informatike

Valbona.Dhjaku@fshn.edu.al

1

21 tetor

13.00-15.00

214A

1

A+Perserites

Kimi e pergjithshme dhe inorganike

alketa.lame@fshn.edu.al

9

23 tetor

8.00-10.00

210C

1

A+Perserites

Matematike

eralda.dhamo@fshn.edu.al

14

22 tetor

15.30-17.30

221A

1

A+Perserites

Zoologji invertebrore

anila.paparisto@fshn.edu.al

23

21 tetor

18.00-20.00

Salla BT

2

A+Perserites

Zoologji vertebrore

ferdinand.bego@fshn.edu.al

75

21 tetor

8.00-10.00

D1

2

A+Perserites

Kimi fizike

NULL

1

23 tetor

13.00-15.00

214A

2

A+Perserites

Kimi organike

kozeta.vaso@fshn.edu.al

10

21 tetor

10.30-12.30

219A

2

A+Perserites

Kimi analitike

Sonila.Lacaj@fshn.edu.al

16

22 tetor

13.00-15.00

221A

2

A+Perserites

Gjuhe Angleze

lediana.beshaj@fshn.edu.al

2

21 tetor

13.00-15.00

221A

2

A+Perserites

Gjenetike

imikerezi@fshn.edu.al

1

21 tetor

15.30-17.30

221A

2

A+Perserites

Gjenetike humane

merita.xhetani@fshn.edu.al

3

23 tetor

10.30-12.30

119A

2

A+Perserites

Botanike sistematike

murat.xhulaj@fshn.edu.al

23

23 tetor

18.00-20.00

305C

2

A+Perserites

Biologji zhvillimi

tefta.rexha@fshn.edu.al

43

23 tetor

8.00-10.00

243A

2

A+Perserites

Biokimi

artan.trebicka@fshn.edu.al

36

22 tetor

8.00-10.00

401B

2

A+Perserites

Antropologji

ani.bajrami@fshn.edu.al

2

22 tetor

10.30-12.30

314A

3

A+Perserites

Bazat e ekologjise

mihallaq.qirjo@fshn.edu.al

12

22 tetor

18.00-20.00

112A

3

A+Perserites

Bioteknologji

anila.mitre@fshn.edu.al

4

22 tetor

8.00-10.00

202C

3

A+Perserites

Fiziologji bimore

lulezim.shuka@fshn.edu.al

14

23 tetor

15.30-17.30

110C

3

A+Perserites

Fiziologji riprodhimi

valbona.aliko@fshn.edu.al

3

22 tetor

10.30-12.30

314A

3

A+Perserites

Fiziologji shtazore

valbona.aliko@fshn.edu.al

31

21 tetor

10.30-12.30

101B

3

A+Perserites

Anatomi e njeriut

fundime.osmani@fshn.edu.al

4

23 tetor

10.30-12.30

219A

3

A+Perserites

Imunologji

mirela.lika@fshn.edu.al

2

23 tetor

8.00-10.00

201C

3

A+Perserites

Mikrobiologji

etleva.hamzaraj@fshn.edu.al

27

21 tetor

13.00-15.00

Salla BT

3

A+Perserites

Teori evolucioni

zyri.bajrami@fshn.edu.al

1

23 tetor

13.00-15.00

119A


Comments